آموزش و دانلود نرم افزار
  
 
 
آرشیو
 
دوشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1384
:: جستجو و یافتن کرک و سریال در بزرگترین منابع , توسط Serials 30

برای یافتن کرک و سریال مورد نیاز نرم افزار های مورد علاقتون چه می کنید؟ به جای جستجو در موتور های مختلف و Search کردن Keyword های گوناگون , تا به حال به فکر استفاده از نرم افزاری مخصوص در این زمینه بوده اید؟

اگر به یاد داشته باشد تا حدود یک سال و نیم گذشته نرم افزاری با نام Serial 2000 وجود داشت که به عنوان Database قدرتمندی از سریالهای مورد نیاز با توانای Update ماهانه 2 بار یکی از نرم افزار های بسیار محبوب در این زمینه بود .

مدتی بود که سایت سازنده برای  دادن Update برای Serial 2000 خود داری کرده بود. و حالابا عرضه نمودن نسخه ی جدید از نرم افزار خود به گونه ای متفاوت کار خود را از سر گرفته اند !

Serials 3000 , یا همان Serials 3K نام نسخه ی جدید نرم افزار می باشد که هنوز نیز سریع ترین و پر منبع ترین نرم افزار در این زمینه است که در محیطی مناسب , راه را برای دستیابی به سریال و یا کرک نرم افزار مرد نظر بسیار آسان نموده است . محیط نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که شما با انتخاب یکی از گزینه های Serial یا Crack و Game و یا هر 3 نام نرم افزار مورد نظرتان را نوشته و پس فشردن کلید Search در مدت زمان اندکی نتایج حاصل را مشاده خواهید نمود‌!

با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است و هیچ نوع Spyware و ویروسی با خود نمی آورد !

این نرم افزار مفید و رایگان را میتوانید از اینجا :

دانلود کنید با حجم 2.26 مگابایتبرای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 135814


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها