آموزش و دانلود نرم افزار
  
 
 
آرشیو
 
پنج‌شنبه 20 مرداد‌ماه سال 1384
نسخه نهایی یاهو مسنجر ۷

کمپانی بزرگ Yahoo نسخه ی جدید از نرم افزار بسیار قدرتمند و پرطرفدار Yahoo! Messenger را عرضه نموده است .

از ویژگی های جدید و جالب این نسخه از Yahoo! Messenger می شود به ویژگی تماس تلفنی به هر کامپیوتر در هر گوشه از دنیا اشاره کرد و همچنین Offline صوتی و Voice Mail آن اشاره نمود که به شما اجازه می دهد صدای خود را برای تمام نقاط دنیا به صورت پیغام بگذارید ! مجهز بودن به Ringtone های مختلف برای تماس های گوناگونی که با شما گرفته می شود , ویژگی اشتراک گذاشتن فایل ها فقط و فقط با Drag&Drop از محیط ویندوز به محیط PM , ویژگی خوب Contact Card که با نگاه داشتن نمایشگر موس بر روی هر یک از Add list ها اطلاعات ان را به نمایش در می آورد . ویژگی جدید در Spam کردن ID های مزاحم و ناخواسته سبب می ود که از من بعد کسی نتواند مزاحم شما شود .

دیگر ویژگی جدید این نرم افزار بسیار قدرتمند در به اشتراک گذاشتن تصاویر می باشد و شما قادر خواهید بود تنها و تنها با یک Drag&Drop در محیط PM تصویر را بین خودتان و طرق مقابل به اشتراک گذارید ! ایجاد تغییراتی در بخش جستجو و Add کردن که به راحتی میتوانید به جستجوی دوستانتان بپردازید و یا از Add کردن و Add شدن با خبر شوید .

این نسخه از یاهو قادر است در خود پنجره یاهو به ججستجو ی کلمات بپردازد و هر کلمه و جمله ای را که بخواهید بلافاصله در موتور های جستجو به برایتان Search کند .

از نظر زیبایی و ظاهر نیز این نسخه از Yahoo! Messenger با خود Emotion ها ی زیبا و جدیدتری داراست ! همچنین تغییراتی کلی از لحاظ ظاهر در تمامی Emotion های خود ایجاد کرده که ظاهری بسیار زیبا تر به آن ها داده است . اضافه کردن Audible ها و IMvironment های جدید نیز بر زیبایی های محیط این نرم افزار افزوده است .در این نسخه ازYahoo! Messenger تمامی Email ها و Website هایی که در درون PM تایپ میشوند به صورت Hyperlink در می آیند. این نسخه ی از نرم افزار بزرگ کمپانی Yahoo نیز با تمامی نسخه های ویندوز سازگار و باز هم به صورت رایگان عرضه شده است.


 دانلود کنید نسخه ی 7.0.0.426 را با حجم 8.3 مگابایت


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 135814


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها