X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آموزش و دانلود نرم افزار
  
 
 
آرشیو
 
پنج‌شنبه 10 شهریور‌ماه سال 1384
تجارت الکترونیک

مزایای عضویت ویژه در سایت

افتخار داریم تا با معرفی یک سرویس جدید، ضمن ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور و توسعه بیشتر کسب و کار الکترونیکی خودمان، اینبار شما عزیران را نیز در این رونق بخشی و فرهنگ سازی سهیم کنیم!

شاید شما نیز تاکنون جملاتی از قبیل کسب درآمد از اینترنت، کار در خانه، پولسازی با اینترنت، ای میل بزنید، سود بگیرید و .... را شنیده باشید و یا در  google و yahoo مدلهای خارجی آنرا جستجو و پیگیری کرده باشید. شاید هم اصلاً به این مقوله اعتقاد نداشته باشید و تا کنون نیز دنبال آن نبوده اید. ما همه شما کاربران را دعوت می کنیم که با ما در این مسیر همگام باشید و   این موضوع را که واقعا از طریق اینترنت می شود به صورت قانونی و به حق پول درآور باور داشته باشید. ما این امکان را برای شما از طریق یک مشارکت عادلانه فراهم کردیم و توصیه می کنیم این بخش را تا به آخر با دقت مطالعه نمایید.

فرصتهای مناسب در زندگی بندرت پیش می آیند!

 

 سایت ایران بین مدتهاست که برای معرفی خود شیوه های مختلفی از جمله تبلیغ در نشریات، روزنامه ها و سایتهای پر بیننده، شرکت در نمایشگاههای مرتبط، پخش کاتالوگ و بروشور، چاپ آگهی در کتابهای مختلف و ... را در پیش گرفته است، ولی به قول جف بزوس مدیر عامل amazon.com ثابت شده است که در دنیای امروز هیچ تبلیغی موثر تر از تبلیغ شفاهی و دهن به دهن نیست. به همین دلیل بازاریابی شبکه ای امروزه در غرب یکی از مهمترین و موثرترین شیوه های تبلیغاتی به شمار می آید. در واقع با گسترش اینترنت و تسهیل در روابط، این امکان در عصر کنونی جدی تر گرفته می شود. متاسفانه در ایران هنوز شرکتها برای تبلیغ و فروش کالاهای خود این روش را بکار نگرفته اند و یا حداقل ما تا این لحظه از آن بی خبریم.

بنابراین تصمیم گرفتیم با توجه به تحول علم بازاریابی در دنیا و قدرت شگرف بازاریابی شبکه ای در توسعه و معرفی کالاها و خدمات و همچنین با عنایت به پیشرو بودن سایت ایران بین در حوزه تجارت الکترونیک در ایران، نخستین کسب و کاری باشیم که از این روش برای معرفی و توسعه کار خودمان طبق یک اصول علمی استفاده می کنیم و شما عزیزان را نیز در درآمد آن شریک نماییم.

برای این منظور علاوه بر عضویت معمولی و رایگان در سایت(طبق روال گذشته) یک عضویت ویژه نیز، برای آندسته از افرادی که تمایل دارند در این بازاریابی با سایت همراه باشند و ضمن استفاده از مزایای آن، درآمد هم کسب کنند، تعریف نموده ایم.

عضویت ویژه در سایت به صورت سالانه و قابل تمدید برای سالهای متوالی می باشد و شامل سه نوع برنزی، نقره ای و طلایی می باشد و مزایای زیر را برای شما عزیزان به همراه می آورد:

1)     ارسال رایگان کلیه محصولات فعلی سایت برای همه اعضای ویژه(یعنی 5000 ریال صرفه جویی برای هر بار خرید).

2)  5 تا 15 درصد تخفیف در محصولات داخلی سایت(کتاب، سی دی و کارت اینترنت پارس آن لاین). اعضای برنزی 5، نقره ای 10 و طلایی 15 درصد.

3)  3 تا 5 درصد تخفیف در محصولات وارداتی سایت(کتب خارجی، اشتراک نشریات خارجی، نرم افزارهای اصل). اعضای برنزی 3، نقره ای 4 و طلایی 5 درصد.

4)     10 تا 20 درصد تخفیف در فروش کتب خارجی با دلار 220 تومان(6000 عنوان). اعضای برنزی 10، نقره ای 15 و طلایی 20 درصد.

5)   ارائه یک آریا کارت بنام شما با اعتبار یکساله(قابل تمدید برای سالهای متوالی)، به عنوان یک کارت اعتباری داخلی با استانداردهای بین المللی. قابل استفاده در فروشگاههای فیزیکی و مجازی. بدون اعتبار و به صورت prepaid برای اعضای برنزی، با 500 هزار تومان اعتبار برای اعضای نقره ای و یک میلیون تومان اعتبار برای اعضای طلایی بدون ارائه هرگونه وثیقه از قبیل چک، سفته و امثال آن.

6)  امکان بازاریابی برای آگهی های سایت طبق شرایط و مقررات درج شده در بخش " آگهی در سایت" و دریافت 15 درصد کارمزد.

7)  امکان همکاری با شرکت در بخش بازاریابی برای کتب خارجی طبق شرایط و مقررات سایت و دریافت 5 الی 10 درصد کارمزد.

8)  امکان کسب درآمد به عنوان حق بازاریابی از طریق معرفی سایت ایران بین و سرویس فوق(عضویت ویژه) به دیگران تا سقف 128 هزار تومان در روز برای اعضای برنزی، 256 هزار تومان در روز برای اعضای نقره ای و 512 هزار تومان در روز برای اعضای طلایی!

 

 شما می توانید از همه مزایا و امکانات فوق فقط با پرداخت حق اشتراک سالیانه 14 هزار تومان بهرمند شوید.

موفقیت هرگز پایان نمی پذیرد!

 

و اما روش کار.

در شبکه بازاریابی ایران بین، هر فرد برای عضویت ویژه باید یک معرف داشته باشد(با استثنای کلیه اعضای فعلی سایت که تا آخر تیر ماه سال 83 به عضویت معمولی سایت درآمده اند). به عبارت دیگر هیچ شخصی نمی تواند به عضویت ویژه سایت درآید مگر اینکه توسط یک عضو ویژه دیگر معرفی شده باشد. این معرفی از طریق درج ID منحصر به فرد هر شخص در فرم ثبت نام برای عضویت ویژه صورت می گیرد. بنابراین هر عضو ویژه در سایت، زیر مجموعه ای از اعضای ویژه دیگر دارد که یا خود مستقیماً آنها را به سایت معرفی کرده است(یعنی شناسه وی به عنوان شناسه معرف ذکر شده است) و یا افرادی که یک روز توسط شما به مجموعه اضافه شده اند و شما معرف مستقیم آنها بوده اید، آنها  را به زیرمجموعه خود اضافه کرده اند. برای اینگونه افراد نیز شما معرف غیر مستقیم به حساب می آیید. افراد در یک زیر مجموعه به صورت شاخه ای و چپ و راست رشد می کنند. علت این امر هم یک دلیل ریاضی است(در واقع این شیوه احتمال ورشکستگی را برای پشتیبان شبکه از بین می برد و امکان رشد تا بینهایت را فراهم می کند).  

 طبق این شرایط سایت به ازای هر دو نفری که شما سایت ایران بین را به آنها معرفی می کنید و آنها به عضویت ویژه سایت در زیر مجموعه شما در می آیند، 2 هزار تومان پرداخت می نماید. در این بخش باید توجه داشته باشید که هر فرد خودش موقعیتش را از نظر چپ و راست بودن در زیر شاخه شما تعیین می نماید(البته در بسیاری از موارد افراد ترجیح می دهند خودشان دوستان و همکارانشان را ثبت نام نمایند تا جایگاه آنها را با دقت بیشتری و آنطور که تمایل دارند تعیین کنند). طبق مقررات(و همان دلایل ریاضی) 2 هزارتومان به ازای هر دو نفر یکی در چپ و یکی در راست پرداخت می شود. به عبارت دیگر اگر یک نفر در سمت مثلا چپ شما باشد شما هزار تومان دریافت نخواهید کرد. و یا اگر شما یک نفر را در سمت چپ خود معرفی کردید و ایشان قبل از اینکه شما در سمت راستتان کسی را قرار دهید یک نفر را زیر مجموعه خود قرار داد بطوریکه دو نفر سمت چپ شما قرار بگیرند بازهم 2 هزار تومان به شما تعلق نمی گیرد. البته این پتانسیل برای شما باقی می ماند که وقتی 2 نفر را سمت راست خود قرار دادید 4 هزار تومان حق بازاریابی بگیرید. بنابراین تاکید می شود که به ازای هر دو نفر چپ و راست 2 هزار تومان به شما حق بازاریابی تعلق می گیرد. اگر زیر مجموعه شما افرادی را به عنوان معرف مستقیم زیر مجموعه خود قرار دهند باز هم به شما حق بازاریابی تعلق می گیرد. به عبارت دیگر ممکن است شما فقط به دو نفر سایت ایران بین را معرفی کنید و آنها را یکی چپ و یکی راست خود قرار دهید، و دیگر اصلا فعالیتی انجام ندهید اما آن دو نفر به افراد دیگر سایت را معرفی کنند و افراد دیگر نیز به دیگران و همینطور تا آخر، شما به ازای هر زوجی که زیر مجموعه شما قرار می گیرند(یکی چپ و یکی راست) 2 هزار تومان دریافت می کنید.

شاید مثال زیر به روشنتر شدن موضوع کمک نماید. شکل زیر را در نظر بگیرید:

 

 

در مثال فرضی بالا شما 5 نفر در سمت چپ خود و 3 نفر را در سمت راست دارید. پس در زیر مجموعه شما در حال حاضر 3 زوج کامل چپ و راست وجود دارد و حق بازاریابی شما تا این لحظه 6 هزار تومان می باشد. اینکه این 8 نفر را شما مستقیماً به سایت معرفی کرده اید و یا افراد بالای دست شما و یا زیر مجموعه شما آنها را در این جایگاه قرار داده اند اصلا در محاسبه درآمد شما تاثیری ندارد.

در مثال بالا افراد d,f,g,h  اصلاً کسی را زیر مجموعه خود ندارند و فعلا حق بازاریابی به آنها تعلق نمی گیرد و فرد b با اینکه 2 نفر زیر مجموعه خود دارد و همچنین فرد e با اینکه یک نفر را در سمت راست خود دارد، هیچ حق بازاریابی نمی گیرند بدلیل اینکه هنوز در زیر مجموعه آنها زوج کاملی(راست و چپ) به وجود نیامده است(البته پتانسیل مربوطه برای این افراد حفظ می شود).

سقف رقم حق بازاریابی در این مرحله که به عضویت برنزی معروف است 128 هزار تومان در هر سطح و در هر روز می باشد. در ابتدا ممکن است شما به نظرتان بیاید چطور کسب یک چنین رقمی امکان پذیر است، اما با کمی دقت متوجه می شوید که وقتی زیر مجموعه شما گسترده می شود و همینطور افراد ایران بین را به یکدیگر معرفی می کنند زمانی فرا می رسد که در یک روز ممکن است تعداد زیادی از افراد زیر مجموعه شما یک نفر را معرفی کنند و تعداد کسانی که زیر مجموعه شما در یک روز قرار است به عضویت ایران بین درآیند به 64 نفر سمت چپ و 64 نفر سمت راست برسند که از این بابت در آن روز باید 64*2=128 هزار تومان به حساب شما ریخته شود. حال برای امکان ادامه مسیر باید محدودیتی حاکم شود و آنهم سقف تعیین شده می باشد. یعنی اگر در یک سطح و یا در یک روز بیش از 64 نفر در چپ و 64 نفر در راست شما اضافه شوند سایت باز هم همان 128 هزار تومان را برای شما به عنوان حق بازاریابی در آن روز منظور خواهد کرد.آیا به نظر شما این رقم کوچکی است!!

باور کنید اگر شما بخواهید این رقم قابل افزایش به 256 هزار تومان برای اعضای نقره ای و حتی 512  هزار تومان برای اعضای طلایی در روز می باشد. اما چطور می شود به نقره ای و طلایی تبدیل شد.

به عنوان قدردانی و ایجاد انگیزه برای معرفی بیشتر سایت ایران بین به دیگران،  درصورتیکه شما معرف مستقیم 20 نفر سمت چپ خود و 20 نفر سمت راست خود باشید به عضو نقره ای بدل می شوید و علاوه بر افزایش امکان کسب درامد تا سقف 256 هزار تومان در یک سطح و در یک روز از همه مزایای دیگر آن که در بالا ذکر شد بهرمند خواهید شد. و اگر شما معرف مستقیم 40 نفر سمت چپ و 40 نفر سمت راست خود باشید به عضو طلایی تبدیل می شوید و ضمن برخورداری از امکان کسب رقم باورنکردنی 512 هزار تومان در یک سطح و در یک روز، از دیگر مزایای آن نیز استفاده خواهید کرد. توجه داشته باشید منظور از معرف مستقیم یعنی شما مستقیما سایت را به شخصی معرفی کنید و وی ID شما را به عنوان معرف وارد نماید، نه اینکه زیر مجموعه شما کسی را به گروه خود اضافه نماید. در این شرایط شما فقط حق بازاریابی را می گیرید و این افراد نقشی را در ارتقا شما از عضویت برنزی به نقره ای و طلایی ندارند.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که کارمزد بازاریابی آگهی برای کلیه اعضای ویژه 15 درصد می باشد. علاوه بر این به معرف مستقیم شخص بازاریاب نیز با توجه به وضعیت عضویت معرف در زمان درج آگهی به ترتیب به اعضای برنزی 3، به اعضای نقره ای 6 و به اعضای طلایی 10درصد کارمزد تعلق می گیرد.

نکته دیگر آنکه کلیه اعضای ویژه که تمایل داشته باشتد می توانند به عنوان بازاریاب کتب خارجی با شرکت همکاری نمایند. قرارداد همکاری برای این منظور طبق درخواست کتبی و یا ای میلی عضو و در صورت قبول شرایط سایت برای این منظور توسط عضو ویژه، به صورت جداگانه منعقد خواهد شد. کارمزد این بازاریابی بین 5 الی 10 درصد با شرایطی که توسط شرکت هنگام درخواست عضو اعلام خواهد شد می باشد.

شما از هر طریقی می توانید این سرویس را به دیگران معرفی کنید ساده ترین شیوه معرفی شفاهی به دوستان ، همکلاسیان، افراد خانواده و فامیل می باشد. شاید شما دارای کسبی باشید که مشتریان خاص خود را دارد، می توانید سایت را به آنها معرفی کنید. شاید شما سایتی دارید، می توانید در صورت تمایل این سرویس را روی سایت خود معرفی کنید و به سرعت به عضو طلایی بدل شوید. در هر صورت برای راحتی کار شما و آنهایی که امکانات ویژه ای جز دوستان و آشنایان خود ندارند یک بخش تحت عنوان معرفی به دوستان روی سایت قرار داده شده است که شما از طریق آن می توانید این سرویس را بوسیله یک ای میل فارسی به دوستانتان معرفی کنید و ID خود به همراه موقعیتی که تمایل دارید در زیر مجموعه شما باشند(چپ یا راست) به آنها بگویید.

همچنین هر عضو ویژه در سایت ایران بین یک  panel دارد که از طریق آن همواره امکان مشاهده افراد زیر مجموعه خود را به صورت جدولی و شاخه ای دارد. همچنین مقدار حق بازاریابی خود را می تواند مشاهده کند. علاوه بر این می تواند سفارش دهد که حق بازاریابی خود را به حساب بانکیش و یا به حساب آریا کارت خود واریز نماید و یا حتی آنرا به صورت نقد در محل دریافت کند. همه اتفاقات در Account اعضای ویژه ثبت می شود و قابل پیگیری می باشد.

به عنوان نکته آخر ذکر این نکته ضروریست که شبکه بازاریابی ایران بین هم قابلیت آنرا دارد که به عنوان کسب و کار شما قرار گیرد و هم این امکان را برای شما فراهم می کند که حتی اگر علاقه ای به معرفی سایت به دیگران ندارید با پرداخت حق عضویت مربوطه به عضویت ویژه سایت درآیید و از مزایای آن استفاده کنید. می توانید با یک حساب ساده متوجه شوید که حتی اگر کسی زیر مجموعه شما قرار نگیرد حق عضویت شما فقط از بابت عدم پرداخت هزینه ارسال و تخفیفهایی که روی کارت اینترنت، کتب داخلی و خارجی و در آینده نزدیک روی کالاهای دیگر می گیرید به سرعت به شما برگردانده می شود.

پس همین الان روی عضویت ویژه در سایت ایران بین کلیک کنید و ثبت نام نمایید، چرا که فردا موقعیت کمتری برای شما فراهم است و دوستان شما از طریق دیگری ممکن است با سایت ما آشنا شوند.

 

آینده از آن کسانیست که امروز تجارت الکترونیک را جدی بگیرند!!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 135825


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها